Naša nová webová prezentácia

15.07.2013 11:57

Dnes bola spustená naša nová webová prezentácia, ktorá umožní nazrieť do života nášho Klubu SM a jeho členov - pacientov postihnutých chorobou sclerosis multiplex. Vznikla na pomoc osobám s diagnózou SM, na podporu a povzbudenie tých pacientov, ktorí SM vzdorujú a na zmiernenie utrpenia tých, ktorí už bojovať nevládzu a sú odkázaní na starostlivosť a pomoc rodinných príslušníkov, lekárov, rehabilitačných pracovníkov a iných ľudí.

Môžte sa tu nájsť fotogalérie z rekondično - rehabilitačných pobytov zameraných na zlepšovanie fyzickej a psychickej kondície osôb s SM, z klubových stretnutí, akcií poriadaných klubom, ako aj hobby členov klubu. Okrem toho internetové adresy, na ktorých sa môžete niečo dozvedieť o SM.

Nedokážeme sami finančne pokryť rekondičný pobyt a činnosť klubu SM, nakoľko sme invalidní dôchodcovia. Pomáhame si navzájom ako najlepšie vieme, ale bez Vašej podpory sa nezaobídeme. Preto vopred ďakujeme všetkým prispievateľom za pomoc a veríme aj naďalej vo Vašu priazeň.