2 % z dane

Akcie a činnosť klubu, ako aj rekondičné pobyty, napriek ťažkej chorobe, si organizujeme my sami - teda pacienti so sclerosis multiplex. Z vlastných skúseností vieme veľmi dobre posúdiť obrovský význam každého spoločného pobytu, ktorý jednoznačne považujeme za jeden z najúčinnejších liekov, aký doteraz poznáme. Bohužiaľ, ako invalidní občania sami nedokážeme tieto akcie a aktivity finančne pokryť.

Pomáhame si navzájom ako najlepšie vieme, ale bez pomoci sociálne cítiacich ľudí sa nezaobídeme, preto veríme, že naša prosba o 2% Vás nenechá ľahostajnými.

Ako vyplniť vyhlásenie

Vo vyhlásení vyplňte údaje podľa nasledovného vzoru:

Obchodné meno alebo názov

Slovenský zväz sclerosis multiplex

Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo

Zvolen 960 01, Jedľová 1364/1

Právna forma Identifikačné číslo prijímateľa (IČO/SID)

Občianske združenie

My, členovia Klubu SM Zvolen,

ďakujeme všetkým prispievateľom za doterajšiu pomoc a veríme aj naďalej vo Vašu priazeň. Vďačnosť je pamäť srdca.

V prípade, že ste nám ochotní prispieť, staćí si stiahnuť toto tlačivo a vyplniť:

Vyhlasenie_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane_z_príjmov_fyzickej_osoby_-_2019.pdf (152798)